środa, 19 lutego 2014

Jaci Burton - "Taking a Shot"

Połowa lutego. Czas wziąć się za robotę. Siłownia była w styczniu. Pierwsza połowa lutego spędzona na odrabianiu tego, co straciłam w styczniu, a teraz czas wziąć się za sport. Skoro więc mamy wciąż zimowy miesiąc, wybrałam i lodową dyscyplinę. A co jest lepszego od wysokiego i cudownego, jakże szybkiego hokeisty? Jaci Burton zna się wszak na rzeczy. W każdej jej książce spotykamy tych adonisów, którzy próbują pogodzić życie towarzyskie z zawodowym. A przejście na zawodowstwo jest trudniejsze, niż im się wydawało. Liczne treningi, kontuzje, wyjazdy. Ale i ogromne pieniądze, reklamy i liczne kobiety. Jak w tym wszystkim znaleźć miłość swego życia? Czy w ogóle bohaterowie są gotowi na takie wyzwania? Tego dowiemy się z niesamowicie wciągającej części, w której nie tylko poznamy sportowców, ale i nareszcie barmankę, kolejną z rodziny Riley. 

To książka o dążeniu do spełnienia marzeń. Czasem nie liczy się już samo spełnione marzenie, a droga do jego spełnienia. Niektóre nasze sny lepiej jednak pozostawiać jedynie w sferze snów. 

Wciągająca. Niepowtarzalna. Gorąca. Grzeszna wręcz. Idealna na zimowe wieczory. Zdecydowanie przy nich robi się cieplej - nie tylko na serduszku. Polecam :)

Tytuł:          Taking a Shot
Autor:          Jaci Burton
Wydawca:  Berkley Trade
Premiera:     2012-03-06
Ilość stron:  336
Seria:            Play by Play
Tom:             03

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz