wtorek, 27 maja 2014

Nora Roberts - "Kwartet weselny"


Na pakiet "Kwartet weselny" składają się: "Portret w bieli", "Posłanie z róż", "Smak chwili" oraz "Miłosne przysięgi". Warto przeczytać je kolejno, dzięki temu żadne z wydarzeń nie zostanie pominięte lub źle zrozumiane. Co prawda każdy tom jest dokładnie o kimś innym, losy wszystkich bohaterów "Kwartetu..." są ze sobą ściśle powiązane i uzupełniają się przez wszystkie cztery tomy. 

Która z nas nie marzyła o idealnym ślubie, białej sukni i cudownym panu młodym? A co, jeśli z owych marzeń można zrobić biznes? W czterech tomach poznasz losy bohaterów, którzy z dziecięcych marzeń przeszli do pomysłu na życie, dobrego biznesu i wielkiej miłości. To także opowieść o dążeniu do celu, nie koniecznie za wszelką cenę i - przede wszystkim - o spełnianiu tych najskrytszych marzeń. Zwłaszcza o ich sile. I o tym, jak z jednego marzenia tworzą się kolejne do zrealizowania.

Ciepła, lekka historia czterech przyjaciółek, które staną się nam bliskie, niczym nasze własne powierniczki serc. To pozycja, którą odłożymy z łezką w oku i uśmiechem na twarzy. Przyjemna. Taka kobieca. Stworzona przez Mistrzynię Słowa Pisanego, Mistrzynię Kobiecej Literatury i Najlepszego Pisarza w rankingu New York Times. A każda jej książka staje się niezapomnianą przygodą, do której trzeba wracać, gdy tylko znów poczujesz się źle. 
Tytuł: Kwartet weselny.
               -   Portret w bieli. 
               -   Postałnie z róż. 
               -   Smak chwili. 
              -   Miłosne przysięgi.

Autor: Nora Roberts

Wydawca: Prószyński i S-ka

Premiera: 2011-11-08Brak komentarzy:

Prześlij komentarz