sobota, 24 maja 2014

Rachael Herron - "Kocha, nie kocha"

Pierwszy tom pełnej ciepła i humoru historii kobiety dotkniętej przez los, która rzuca wszystko i przenosi się do małomiasteczkowego świata. Swoją drogą zadziwiające, że ludzie uciekający przed problemami zawsze trafiają do takich małych miasteczek, gdzie ludzie są uprzejmi, mili, wścibscy z tą całą swoją dobrocią, a nie na przykład ucieczka do innego dużego miasta, gdzie człowiek może być w pełni anonimowy. Z drugiej strony sama w przypadku sporych problemów jadę na plażę, by "przemyśleć" i naładować baterie do dalszej walki o lepsze jutro.

Powieść cudowna. O dążeniu do spełnienia najskrytszych marzeń i odszukiwaniu swojego miejsca na nowo, choćby owa droga pełna była nieprzewidzianych zakrętów. Znajdziemy tu nie tylko dobrosąsiedzkie życie, uroczych farmerów i mężczyzn niczym z plakatów, ale także kobiety z siłą charakteru oraz ... robótki ręczne. 

Doskonała powieść na samotne wieczory. Pełna emocji. Trzymająca w napięciu. Rozbudzająca marzenia. Dająca także nadzieję, że czasem warto nie tylko marzyć i śnić, ale ruszyć się i spełnić to, co byśmy tak chcieli. 
Tytuł: Kocha, nie kocha

Autor: Rachael Herron

Wydawca: Prószyński i S-ka

Premiera: 2012-06-21

Ilość stron: 416

Seria: Cypress Hollow

Tom: 1

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz